با درود بشما بازدید کننده محترم سایت 

                                                                                                                                                                درباره کمپارس

شرکت تولیدی صنعتی کمپارس در سال 1342 تاسیس و فعالیت خودر را با تولید محصولات الکتریکی صنعتی مانند انواع هیترهای ایزوله تکفاز و سه فاز برای دستگاههای مختلف و خطوط تولید و نیز محصولات برقی خانگی آغاز نمود و در سال 1353 وارد رشته پلیمر شده و با تولید انواع محصولات ترموپلاستیک مانند دیوار پوشهای پی وی سی ، ریل پرده چندخط ، پروفیل های ساخت پنجره های UPVC و کفپوشهای تخصصی مانند کفپوشهای ورزشی پی وی سی رفته رفته بعنوان بزرگترین قطب صنعتی این رشته در ایران مطرح گردید.

 بسبب پیچیدگی و سنگینی صنعت تولید کفپوش ورزشی بشکل رولهای باعرض یک متر از جنس PVC تا به امروز شرکت کمپارس با امکانات وسیع و دانش فنی خود تنها تولید کننده این محصول بصورت استاندارد و همگام با کشورهای پیشرفته دنیا در ایران و خاورمیانه میباشد .

کفپوشهای تولیدی شرکت کمپارس دارای ویژگی ها و مشخصات کامل جهت کاربری های مختلف مانند ورزشی برای انواع سالنهای چندمنظوره والیبال بسکتبال و هندبال و فوتسال . صنعتی جهت کارخانجات و انبارها ، طبی بیمارستانی و مخصوص اتاقهای عمل و همچنین خودرویی جهت اتوبوسها ،کشتی ها و واگن قطارها و Low density سبک ویژه وسایل نقلیه هوایی است .

از دیگر محصولات شرکت کمپارس دیوارپوشهای پی وی سی با عرض های مختلف و طرحهای متنوع میباشد که این شرکت بعنوان اولین و امروزه بزرگترین تولیدکننده این کالا با 20 لاین تولید درایران مطرح است .

کمپارس درطی بیش از نیم قرن فعالیت خود وبا دهها نوع محصولات ترمو پلاستیک  مفتخر به دریافت تقدیرنامه های مختلف از مراجع ذیصلاح کشور مانند وزارت صنایع و معادن و وزرارت بازرگانی و فدراسیون های ورزشی و تائیدیه های معتبر جهانی مانند FIBA و سازمان استاندارد اتحادیه اروپا TUV و ایزو میباشد .

کاربر گرامی سلامبشما اطمینان داده میشود که اجرای کفپوش ورزشی سالن شما در کوتاهترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت و استانداردهای لازم و حداقل فیمتها ضمن اعطای گارانتی انجام خواهد شد .

×