با درود بشما بازدید کننده محترم سایت

متاسفانه عدم ثبات در موازنه ارزش پول ملی و ارزهای خارجی و نتیجتا تهیه مواد اولیه با قیمتهای بالاتر بطور اجتناب ناپذیر اثر خودرا روی قیمت محصولات شرکت ما هم گذاشته اما با این وجود مهندسین و کارشناسان کمپارس تمام توان خود را بکار بسته اند و چون گذشته در آزمایشگاه و خط تولید و سایر قسمتها درصدد مطالعه برای یافتن راهکارهایی مناسب هستند تا ضمن حفظ کیفیت حدالمقدور تولید محصولات با قیمت تمام شده کمتری نسبت به افزایش قیمت مواد اولیه انجام گیرد و بلطف پروردگار و حمایتهای شما عزیزان تاحدود زیادی موفق بوده اند بطوریکه اگر قیمت های سال گذشته و امروز را به نسب ارزهای خارجی که خریدهای شرکت بوسیله آنها انجام میگیرد مقایسه کنید حتی شاهد ارزانتر شدن تولیدات ما خواهید بود .

بعنوان مثال قیمت فروش صادراتی کفپوش ورزشی کمپارس با ضخامت 4 میلیمتر در ترکیه و عراق کماکان همان 5.5 دلار است که معادل 176هزار تومان لیست قیمت داخلی سال قبل است و امروز بازای دلار حدود53 هزار تومانی معادل 290 هزار تومان خواهد شد در صورتیکه فروش داخلی آن طبق لیست قیمت معادل  272 هزار تومان می باشد.

درهرحال بعنوان تولید کننده ایرانی نه تنها به حکم وظیفه بلکه با انگیزه عشق به خدمت برای ایران و ایرانی تا ساعتی که شرایط اجازه سرپا ماندن و ادامه فعالیت این مجموعه را دهد با تمام قوا انجام وظیفه خواهیم نمود و مسلما بقای این واحد تولیدی چون گذشته همراهی و حمایت شما یاران کمپارس را می طلبد .

                                                                                                                                                                درباره کمپارس

شرکت تولیدی صنعتی کمپارس در سال 1342 تاسیس و فعالیت خودر را با تولید محصولات الکتریکی صنعتی مانند انواع هیترهای ایزوله تکفاز و سه فاز برای دستگاههای مختلف و خطوط تولید و نیز محصولات برقی خانگی آغاز نمود و در سال 1353 وارد رشته پلیمر شده و با تولید انواع محصولات ترموپلاستیک مانند دیوار پوشهای پی وی سی ، ریل پرده چندخط ، پروفیل های ساخت پنجره های UPVC و کفپوشهای تخصصی مانند کفپوشهای ورزشی پی وی سی رفته رفته بعنوان بزرگترین واحد صنعتی این رشته در ایران مطرح گردید.

 بسبب پیچیدگی و سنگینی صنعت تولید کفپوش ورزشی بشکل رولهای باعرض یک متر از جنس PVC تا به امروز شرکت کمپارس با امکانات وسیع و دانش فنی خود تنها تولید کننده این محصول بصورت استاندارد و همگام با کشورهای پیشرفته دنیا در ایران و خاورمیانه میباشد .

کفپوشهای تولیدی شرکت کمپارس دارای ویژگی ها و مشخصات کامل جهت کاربری های مختلف مانند ورزشی برای انواع سالنهای چندمنظوره والیبال بسکتبال و هندبال و فوتسال . صنعتی جهت کارخانجات و انبارها ، طبی بیمارستانی و مخصوص اتاقهای عمل و همچنین خودرویی جهت اتوبوسها ،کشتی ها و واگن قطارها و Low density سبک ویژه وسایل نقلیه هوایی است .

از دیگر محصولات شرکت کمپارس دیوارپوشهای پی وی سی با عرض های مختلف و طرحهای متنوع میباشد که این شرکت بعنوان اولین و امروزه بزرگترین تولیدکننده این کالا با 20 لاین تولید درایران مطرح است .

کمپارس درطی بیش از نیم قرن فعالیت خود وبا دهها نوع محصولات ترمو پلاستیک  مفتخر به دریافت تقدیرنامه های مختلف از مراجع ذیصلاح کشور مانند وزارت صنایع و معادن و وزرارت بازرگانی و فدراسیون های ورزشی و تائیدیه های معتبر جهانی مانند FIBA و سازمان استاندارد اتحادیه اروپا TUV و ایزو میباشد .