با درود بشما بازدید کننده محترم سایت

متاسفانه عدم ثبات در موازنه ارزش پول ملی و ارزهای خارجی و نتیجتا تهیه مواد اولیه با قیمتهای بالاتر بطور اجتناب ناپذیر اثر خودرا روی قیمت محصولات شرکت ما هم گذاشته اما با این وجود مهندسین و کارشناسان کمپارس تمام توان خود را بکار بسته اند و چون گذشته در آزمایشگاه و خط تولید و سایر قسمتها درصدد مطالعه برای یافتن راهکارهایی مناسب هستند تا ضمن حفظ کیفیت حدالمقدور تولید محصولات با قیمت تمام شده کمتری نسبت به افزایش قیمت مواد اولیه انجام گیرد و بلطف پروردگار و حمایتهای شما عزیزان تاحدود زیادی موفق بوده اند بطوریکه اگر قیمت های سال گذشته و امروز را به نسب ارزهای خارجی که خریدهای شرکت بوسیله آنها انجام میگیرد مقایسه کنید حتی شاهد ارزانتر شدن تولیدات ما خواهید بود .

بعنوان مثال قیمت فروش صادراتی کفپوش ورزشی کمپارس با ضخامت 4 میلیمتر در ترکیه و عراق کماکان همان 5.5 دلار است که معادل 176هزار تومان لیست قیمت داخلی سال قبل است و امروز بازای دلار حدود53 هزار تومانی معادل 290 هزار تومان خواهد شد در صورتیکه فروش داخلی آن طبق لیست قیمت معادل  272 هزار تومان می باشد.

درهرحال بعنوان تولید کننده ایرانی نه تنها به حکم وظیفه بلکه با انگیزه عشق به خدمت برای ایران و ایرانی تا ساعتی که شرایط اجازه سرپا ماندن و ادامه فعالیت این مجموعه را دهد با تمام قوا انجام وظیفه خواهیم نمود و مسلما بقای این واحد تولیدی چون گذشته همراهی و حمایت شما یاران کمپارس را می طلبد .

                                                  درباره پوشش ورز

با درود بشما عزیزان که زحمت مطالعه را قبول نموده اید 

پوشش ورز با نام پیشین (محیط آرا ) در سال 1372 فعالیت خود را  در زمینه جستجو و مطالعه در مورد روشهای علمی و نوین نصب کفپوش ورزشی رولی در کشورهای پیشرفته آغاز کرده و با ایجاد ارتباط با شرکتهای پیشرو و موفق اروپا و استرالیا و نیز تهیه آخرین مدل ماشینهای روباتیک و هوشمند سویسی مربوطه بصورت کامل در ایران بعلاوه اکیپ های آموزش دیده و تحصیلکرده بعنوان مجری نصب کفپوشهای کمپارس همکاری خود را با این شرکت آغاز نمود .

همزمان با شروع اعطای نمایندگی توسط شرکت کمپارس درسال 1377 پوشش ورز نمایندگی شماره 1 کمپارس را اخذ نموده و فعالیت خود را با سفارش تولید و فروش و نصب محصولات این شرکت گسترش داد .

امروزه پوشش ورز با 26 سال سابقه فعالیت تخصصی در زمینه کفپوش سالنهای ورزشی پس از اجرای صدها پروژه موفق در ایران و خارج از ایران بعنوان مشاور و مجری قابل اعتماد دست اندر کاران و فعالین عرصه ورزشهای داخل سالن و با اعتماد و اعتبار شما همکاران و مشتریان گرامی و نیز با تکیه بر تجربیات و امکانات گسترده و کادر مجرب ، خوشبرخورد و وظیفه شناس خود و با علاقه روزافزون به ادامه ارائه خدمات مفتخر است که حضور بیش از پیش خودرا در کنار بزرگان عرصه ورزش کشور اعلام دارد .

ما با گذرسالیان آموخته و دریافته ایم که جنبه مالی فعالیت مان با وجود علاقه به کارمان و ایجاد تمرکز بروی آن و نیز در اولویت قرار دادن رضایت کارفرمایان و مشتریان عزیز و گرامی که ولی نعمت ما هستند بخودی خود بوجود می آید وحتی دائمی شده و بصورت تساعدی افزایش میابد . لذا با انتخاب رویه سود کمتر اما تیراژ کار بیشتر جنبه مالی فعالیت خودرا با ارائه بهترین نوع کالا  و البته با حداقل هزینه و کمترین قیمت و حفظ رضایت شما تامین و تضمین نموده ایم .