با درود بشما بازدید کننده محترم سایت 

                                                  درباره پوشش ورز

با درود بشما عزیزان که زحمت مطالعه را قبول نموده اید 

پوشش ورز با نام پیشین (محیط آرا ) در سال 1372 فعالیت خود را  در زمینه جستجو و مطالعه در مورد روشهای علمی و نوین نصب کفپوش ورزشی رولی در کشورهای پیشرفته آغاز کرده و با ایجاد ارتباط با شرکتهای پیشرو و موفق اروپا و استرالیا و نیز تهیه آخرین مدل ماشینهای روباتیک و هوشمند سویسی مربوطه بصورت کامل در ایران بعلاوه اکیپ های آموزش دیده و تحصیلکرده بعنوان مجری نصب کفپوشهای کمپارس همکاری خود را با این شرکت آغاز نمود .

همزمان با شروع اعطای نمایندگی توسط شرکت کمپارس درسال 1377 پوشش ورز نمایندگی شماره 1 کمپارس را اخذ نموده و فعالیت خود را با سفارش تولید و فروش و نصب محصولات این شرکت گسترش داد .

امروزه پوشش ورز با 26 سال سابقه فعالیت تخصصی در زمینه کفپوش سالنهای ورزشی پس از اجرای صدها پروژه موفق در ایران و خارج از ایران بعنوان مشاور و مجری قابل اعتماد دست اندر کاران و فعالین عرصه ورزشهای داخل سالن و با اعتماد و اعتبار شما همکاران و مشتریان گرامی و نیز با تکیه بر تجربیات و امکانات گسترده و کادر مجرب ، خوشبرخورد و وظیفه شناس خود و با علاقه روزافزون به ادامه ارائه خدمات مفتخر است که حضور بیش از پیش خودرا در کنار بزرگان عرصه ورزش کشور اعلام دارد .

ما با گذرسالیان آموخته و دریافته ایم که جنبه مالی فعالیت مان با وجود علاقه به کارمان و ایجاد تمرکز بروی آن و نیز در اولویت قرار دادن رضایت کارفرمایان و مشتریان عزیز و گرامی که ولی نعمت ما هستند بخودی خود بوجود می آید وحتی دائمی شده و بصورت تساعدی افزایش میابد . لذا با انتخاب رویه سود کمتر اما تیراژ کار بیشتر جنبه مالی فعالیت خودرا با ارائه بهترین نوع کالا  و البته با حداقل هزینه و کمترین قیمت و حفظ رضایت شما تامین و تضمین نموده ایم .

کاربر گرامی سلامبشما اطمینان داده میشود که اجرای کفپوش ورزشی سالن شما در کوتاهترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت و استانداردهای لازم و حداقل فیمتها ضمن اعطای گارانتی انجام خواهد شد .

×